Rodinná fotografie

Fotím jen pondělní a úterní dny od 8h a poslední focení mohu objednat na 14h, zbylé dny patří novorozeným miminkům, děkuji za pochopení.

Dále čtěte povídání o objednání, placení, průběhu focení zde.

  RODINNÁ / DĚTSKÁ / TĚHOTENSKÁ FOTOGRAFIE
2000Kč

10 ks v elektronické podobě

webová galerie pro výběr fotografií

40 – 60 minut focení

každá další osoba mimo rodiče s dítětem příp. sourozenci 200Kč/osoba

cena fotografie navíc 130Kč

bez tištěných fotografií

částka je splatná ihned po focení

Po objednání je NUTNÉ POTVRDIT focení den předem na tel. číslo +420 725 573 017, jinak focení beru za neplatné, děkuji za pochopení.

VIZÁŽISTKA

450KČ

pouze líčení

nutné hlasit předem

+ 30 minut k délce focení

částka za líčení je splatná ihned po focení

DOPRAVA MIMO OSTRAVU

– 6Kč/km počítáno dle mapy.cz od mého studia

PRO RYCHLEJŠÍ KOMUNIKACI PROSÍM VOLEJTE, DĚKUJI.

CO SI VZÍT SEBOU

Doporučuji sebou oblečení v jemných pastelových barvách (bílá a černá trika také nejsou na škodu), rifle, na fotkách u mne můžete vidět, že převládá jemnost a čistota. Volte trika bez potisků, písmen a různých rušivých elementů. Kombinujte barvy i materiály, doplňky společně, vemte klidně oblečení více, pomohu s výběrem. Také nezapomeňte na hodinky, aby se k danému stylu oblečení hodily.
Při focení se můžete několikrát převléknout, vystřídáme cca 3 různé kompozice.
Vždy při focení stůjte za mnou, hlavně docílíme občasnému pohledu dětátka do objektivu a také dítě je v cizím prostředí a VY jste hlavní bod ,,útěchy“. Nebojte se pískat, hopsat, bučet, mečet, kýchat, škytat – dělat vše pro úsměv Vašeho broučka… I já jsem zvyklá ze sebe dělat různá zvířátka a snažit se děti rozesmát, často rozesmívám rodiče víc než děti.

Částku za zvolený balíček, částka je splatná ihned po focení, ale to i další povídání si prosím přečtěte v obchodních podmínkách. (stačí kliknout na text)
Dobrou náladu a chuť do focení.